Home
Wie zijn wij?
Woningaanbod
Nieuws
Makelaardij
Hypotheek
Assurantien
Fiscaal Advies
Leasing
Taxaties
Contact
Routeplanner
Relaties van T&T





Tevens aangesloten bij:        


 
Woningaanbod
Print Reageer
terug naar vorige pagina
Heerlen - Centrum, Deken Bemelmansstraat 55 € 215.000,-
Luxe appartement gelegen op de 2e verdieping met eigen parkeerplaats en 2 bergingen in het souterrain.

Dit luxe appartement gelegen op de 2e verdieping in complex “ Accacia” is gelegen in hartje Heerlen op een steenworp afstand van het Pancratiusplein-Bongerd-Promenade. Het appartement ligt in een voetgangersdomein, heeft een eigen parkeerplaats, heeft hardhouten kozijnen met HR++ glas en suskasten, en is afgewerkt met duurzame en hoogwaardige materialen.

  - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting  
  - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting  
  - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting  
  - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   - klik voor een vergroting   
* Klik op bovenstaande foto's voor een grotere weergave.
Algemene informatie
oppervlakte: ca. 110 m2 aanvaarding: In overleg
inhoud: ca. 250 m3 onderhoud: Perfect
bouwjaar: ca. 1997 Status: te koop
Locatie
Souterrain
Containerberging, fietsenberging, eigen berging te bereiken via trappenhuis of lift of via separate ingang met rijwielbaan naast trap.
Parterre
Ontvangsthal met brievenbussen, bellentableau, lift trappenhuis. Ingang naar souterrain.
Verdieping 2
Ontvangsthal met lift en trappenhuis. Entree, verdeelhal met houten vloerdelen, slaapkamer 1 ( ca. 4.11 x 2.67 x 2.45 m /hoog) met houten vloerdelen en openslaande deur naar inpandig balkon op Zuidwesten. Luxe betegeld toilet met fontein.
Luxe betegelde badkamer ( ca. 2.60 x 1.98 x 2.45 m / hoog) met kunstof ligbad en badkamermeubel met wastafel. Slaapkamer 2 (ca. 4.43 x 3.04 x 2.43 m/hoog) met aansluiting CAI.

Ruime en zonnige woonkamer (ca. 5.14 x 8.45 x 2.45 m/hoog) met houten vloerdelen, huistelefoon, openslaande deur naar inpandig balkon, inpandige berging met opstelling combiketel ( eigendom-ca.1997), mechanische ventilatie en aansluiting wasmachine en droger.

Halfopen keuken met natuurstenen vloer (ca. 3.10 x 2.40 x 2.45 m/hoog) voorzien van een luxe,moderne keukeninrichting met 5 pits kookplaat-wasemkap-vaatwasser-rvs spoelbak-koelkast-diepvrieskast-combimagnetron.

terug naar vorige pagina

Klik hier voor meer nieuws »